Aktivity pro děti doma i ve školce

Tipy na videa, pracovní listy a další aktivity

Logopedie

Logopedie může být hra i zábava! Logopedické aktivity motivují děti ke správné výslovnosti a nabízejí řadu her s touto tématikou.

Angličtina

Legrační angličtina s Timmym a jeho kamarády bude děti v asi 50 videích učit základní fonetickou abecedu, první slovíčka.

Jaro a příroda

Zahradnická sezóna je tu! Objevte v dětech malé pěstitele a ukažte jim zázraky, které dělá jaro jakoby nic. Klíčení, sázení na zahrádce i doma v obýváku. A nebo se rovnou vrhněte na Moji zahrádku.

Pohádky a příběhy

Když je čas na odpočinek, třeba na čtení pohádek, mohou se hodit videa založená na kultivovaném projevu a dobré literární práci. Čtení do ouška.

Tralala

Jarní zpívání: Zpěv zlepšuje náladu a sbližuje lidi, to je známá věc. Pojďme si společně zazpívat písničky, které doslova přitahují jaro. A trochu se u toho i protáhneme.

Cvičení

Jogínci vám ukáží, že jóga nemusí být nutně jen seriózní záležitost pro dospěláky. Pohyb je jednou z věcí, které nám v současnosti nejvíc chybí, a tak to s nimi pojďte změnit.