Program Zdravá 5

Vážení rodiče,

zapojili jsme se do vzdělávacího programu Zdravá 5 (realizován díky Nadačnímu fondu Albert), který je zaměřený na zdravý životní styl, především v oblasti zdravé stravy. Děti se zábavnou a interaktivní formou seznamují se zásadami zdravého stravování.

Cílem projektu je motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu. 

Pro mateřské školy nese program název Lednice Zdravé 5, kdy se děti pomocí pohádkového příběhu naučí základy zdravé výživy. Nechybí ani interaktivní praktické úkoly, chytlavé písničky či vtipný text, který doplňuje hravou a zábavnou atmosféru příběhu.

Lektoři Zdravé 5 k nám přijedou představit svůj vzdělávací program v úterý 25. 1. 2022 a zúčastní se ho třídy Motýlci, Ježci a Včelky.